Měníme se pro Vás.

Jako obchod YourHomeStory již nějakou dobu zařizujeme Vaše domy a byty. Zaměřili jsme se na rozšíření sortimentu a zjistili, co od nás zákazníci očekávají. Věděli jsme, co jsme za značku a jaké jsou naše hodnoty, ale hledali jsme vlastní cestu a... našli jsme ji!

Radost ze života v krásném interiéru je naší základní hodnotou, kterou se v životě i v podnikání řídíme.

Pokud se do našeho obchodu stále vracíte, není to náhoda, že jsme na sebe narazili. Jsme tu pro lidi, kteří chtějí do svého interiéru vnést autenticitu a praktičnost a užívat si každodenní chvíle doma v kruhu rodiny a přátel.

Dánové mají hygge - my máme Restilo.

Nový název je vyjádřením všeho, s čím se ztotožňujeme. Co znamená Restilo? Restilo není jen slovní hříčka se slovy "rest" a "stilo". Je to synonymum odpočinku ve stylovém interiéru. Ne však "stylovém" ve smyslu katalogového vizuálu, ale jednoduše v souladu s Vaším životním stylem.

Věříme, že kouzlo interiéru nevytváří nábytek nebo doplňky, ale lidé, kteří v něm žijí. Restilo je stav pohody v prostoru kolem Vás. Bez ohledu na to, v jaké fázi života se nacházíte.

Rebranding přinesl také změny v naší platformě. S ohledem na Vaše potřeby jsme vytvořili "virtuální zónu inspirace a relaxace". V sekci blogu najdete věcné články o životním stylu, rady a inspiraci pro interiérový design. Postupně také zavádíme řadu opatření UX, aby bylo nakupování v Restilu ještě příjemnější a jednodušší než dříve!

To Top